#1 2008-12-23 21:32:45

Matii Uchiha

http://i5.tinypic.com/6xs00ba.gif

Zarejestrowany: 2008-12-23
Posty: 29
Punktów :   

Apel do 'początkujących grafików' [WAŻNE]

No to mam taką prośbę... i umieszczam to w dziale sygnatury, ponieważ to wiąże się głównie z tym działem

Zauważyłem, że jak robicie dużo prac, to te nowe są bardzo podobne do poprzednich... nie ma sensu umieszczać takich prac, w krótych nie widac żadnej poprawy i zmiany od poprzednich (zmiany wizualnej)..

Do tego po niektórych pracach można poznać, że są one 'robione w pięć minut', to takie określenie grafików... i nie chodzi tu o to, że praca jest robiona w 5 minut... chodzi o to, że nawet jesli robisz prace 40 minut i ona jest słaba to nie warto jej umieszczać...

Wiem, że to wasze pierwsze kroki w grfice, zatem jestem pobłażliwy do umieszczania nowych pracek ale... jeśli zauważę, że ktoś robi całowicie takie same prace co poprzednie to będe zamykał tematy... i jeśli autor zamkniętego tematu będzie chciał ponownego otworzenia, to będzie mi musiał napisać PW z prośbo i pokazaniem nowych pracek, które będzie chciał umieścić...

Wiem, że niektórym z was taki pomysł może się nie spodobać ale uwierzcie mi, to dla dobra tego forum...

Od wielu bardziej doświadczonych grafików dostałem 'opiernicz' za to, co wy tu wyczyniacie xD  Powiem wam, że na dobrych forach graficznych pojedyncze prace sa umieszczane dużo rzadziej niż wasze... przez to sa dużo lepsze, bo wy z każdą praca zrobioną lecicie i wsadzacie na forum... a ja zawsze robię tak dla treningu po trzy różne wersje jednej pracy... Ja zanim umieszcze jakąś prace to muszę być pewny, że ona jest na 100% dobra i że innym się psoodba

Dobra kończę bo się za bardzo rozpisałem i nie będzie wam sie chciało tego czytac ^^

PS. TO wcale nie znaczy, że was nie lubię^^ darze was sympatią i pochwalam to, że chcecie coś zrobic

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.soulfu.pun.pl www.wirtualnapolityka.pun.pl www.zajava.pun.pl www.gbforum.pun.pl www.coolmanager.pun.pl